0

Vzdelanie ako výhoda - akreditované rekvalifikačné kurzy

Spoločnosť VaV na slovenskom trhu pôsobí od roku 2003

V priebehu našej činnosti sme svoju pôsobnosť rozšírili a stali sa nielen personálnou, ale aj vzdelávacou agentúrou a sprostredkovateľom rozmanitých služieb z viacerých oblastí v rámci celého Slovenska a so spokojnosťou viac ako 30 tisíc klientov.

Naše služby

Referencie

Ďakujeme krásne za každú jednu pochvalu z Vašej strany, za každú pozitívnu odozvu.
Ďakujeme za všetkých priateľov na facebooku, za vaše lajky, za pozitívne komentáre, za milé príspevky na našej nástenke.
Ďakujeme, že využívate naše služby, že nás odporúčate a prispievate k nášmu dobrému menu.
Vďaka Vám vieme, že to čo robíme, má zmysel.

Galéria

Pozrite si našu fotogalériu, prostredníctvom ktorej sa o nás veľa dozviete.

Zobraziť viac

Prečo by ste si mali vybrať práve nás?

VaV je synonymom modernej spoločnosti, ktorej cieľom je zabezpečiť kvalitné vzdelanie a služby pre všetkých

Kvalitné služby

Našim cieľom je zabezpečiť kvalitné vzdelanie a služby pre všetkých. Naša agentúra je postavená na tradícii, odbornosti a profesionalite. Tradíciu úspešne prepájame s neustálym progresom vo výučbe a moderným technickým vybavením.

Široká ponuka kurzov

Možnosť skôr sa zamestnať, nájsť si lepšiu prácu, robiť to, čo Vás baví a napĺňa, zvýšiť svoj osobnostný potenciál, zabezpečiť profesijný rast, získať cenné znalosti a praktické skúsenosti, byť nenahraditeľným a potrebným, to všetko je možné s kurzami od VaV Akademy.

Spokojní klienti

Ďakujeme za každú jednu pochvalu, za každú pozitívnu odozvu. Ďakujeme za všetkých priateľov na facebooku, za vaše lajky, za pozitívne komentáre, za milé príspevky na našej nástenke. Ďakujeme, že využívate naše služby, že nás odporúčate a prispievate k nášmu dobrému menu.