1

Agentúra VaV

Naša ponuka

Agentúra VaV Slovakia - najväčší organizátor opatrovateľských kurzov na Slovensku - svojim portfóliom zastrešuje "všetko" pre opatrovateľov/ky - vzdelanie, prácu a ďalší servis.

 

Opatrovateľské kurzy VaV - akreditované Ministerstvom práce, sociálnych vecí a rodiny SR. Viaceré formy kurzu vo vyše 90-tich mestách v rámci celého Slovenska. Kvalitná výučba pod vedením odborníkov s dlhoročnou praxou. Aktuálne preplácané v plnej výške úradmi práce cez projekt RE-PAS.

 

Práca pre opatrovateľov/ky - sprostredkovanie zamestnania v rámci Rakúska, Nemecka a Anglicka. Dlhoročné skúsenosti so sprostredkovaním práce, individuálny prístup a aktuálny zoznam pozícií.

 

Servis pre opatrovateľov/ky - pracujete ako opatrovateľ/ka v zahraničí? V prípade záujmu Vám zabezpečíme: jazykové preklady dokumentov a tlmočenie, rodinné prídavky, založenie - zmeny či zrušenie živnosti, vrátenie daní, bezpečnú dopravu, spracovanie daňového priznania či ročného zúčtovania. Samozrejmosťou je aj bezplatné poradenstvo pre opatrovateľov/ky.

img
img

Vaše výhody

Chceli by ste sa stať opatrovateľom/kou? V Agentúre VaV Slovakia nájdete všetko pod jednou strechou.

Viac informácií na www.vavslovakia.sk