1

Jazyková škola VaV

Jazyky, lektori a priestory

V ponuke Jazykovej školy VaV nájdete až 12 svetových jazykov vrátane slovenského jazyka pre cudzincov (Anglický, Nemecký, Španielsky, Ruský, Francúzsky, Taliansky, Holandský, Kórejský, Čínsky, Poľský a Maďarský jazyk) - (nalinkovanie na stranku všeobecny kurz jazykov).
V Jazykovej škole VaV je cudzí jazykou zábavou. Jazykové kurzy otvárame pravidelne počas celého roka. Na hodinách so zábavnými a kvalifikovanými lektormi nie je nuda.

 

Veľmi nám záleží na tom, aby ste sa u nás cítili príjemne. Naše učebne sú moderné a technicky plne vybavené. Navyše v učebniach je pre vás pripravené občerstvenie - voda, káva, čaj. Free wifi je samozrejmosťou.
Sme v centre mesta - aby ste sa k nám rýchlo a ľahko dostali.

img
img

Formy a metódy výučby

V Jazykovej škole VaV vieme, že každý z vás je jedinečný a má vlastné požiadavky na výučbu cudzích jazykov a práve preto ponúkame širokú škálu rôznych foriem www.jazykovaskolavav.sk jazykových kurzov, z ktorých si určite vyberiete.
Napríklad anglický jazyk Callanovou metódou, Nemecký, Francúzsky a Španielsky jazyk certifikovanou priamou metódou Speak direct method, Skype kurzy, konverzačné kurzy, kurzy s native speakermi a mnoho ďalších inovatívnych metód.

 

Navyše, ak aj Vy patríte k tým, ktorí stále premýšľajú, príďte sa pozrieť, ako to vyzerá u nás na hodinách, pretože ukážkové hodiny máte zadarmo.

Zaujímavé súťaže

V Jazykovej škole VaV pre vás stále niečo pripravujeme - rôzne súťaže, akcie a podujatia. Spolu sme sa zabávali na: Dni výhier v meste - na podujatí, kde každý vyhráva, na plesoch, festivaloch, nedeľných popoludniach pre deti v ZOC Max, na VaVlentínskej akcii.

 

Juraj už nechodí na pešo, ale brázdi ulice na novom skútri vďaka tomu, že sa zapojil do súťaže vo VaV-ke, Zuzka zase s kamoškou bola na výlete v Londýne, šťastní výhercovia sa tešili z výherných poukazov, ktoré vyhrali, či už na plesoch alebo na rôznych podujatiach ktoré Jazyková škola VaV organizuje a podporuje.

img
img

Jazyková škola VaV je aj na Facebook-u

Nájdete nás aj na facebook-u, kde pravidelne vyhrávate zaujímavé ceny, objavujete svet cez “brušká” prostredníctvom rôznych receptov z rôznych kútov sveta, na facebooku nájdete aj množstvo zaujímavých videií a referencií kurzov.

 

V Jazykovej škole VaV sa cudzí jazyk neučíte, cudzím jazykom hovoríte!

 

Viac informácií na www.jazykovaskolavav.sk

 

Aktuálna ponuka jazykových kurzov