1

O nás

Spoločnosť VaV na slovenskom trhu pôsobí od roku 2003. Začiatky vzniku spoločnosti - Agentúry VaV - sú spojené najmä s personalistikou, sprostredkovaním práce a kompletného servisu pre opatrovateľky a au-pair. V priebehu 12 rokov činnosti sme svoju pôsobnosť rozšírili a stali sa nielen personálnou, ale aj vzdelávacou agentúrou a sprostredkovateľom rozmanitých služieb z viacerých oblastí v rámci celého Slovenska a so spokojnosťou viac ako 30 tisíc klientov.

 

V súčasnosti fungujeme ako:

agentura

Agentúra VaV Slovakia sprostredkovateľ vzdelávacích kurzov (Opatrovateľské kurzy, Nemčina pre opatrovateľky), práce (Rakúsko, Nemecko), poradenstva a kompletného servisu (preklady, tlmočenie, rodinné prídavky, rakúska živnosť, daňové priznanie, vrátenie daní, doprava) pre opatrovateľov.

jazykovka

Jazyková škola VaV sprostredkovateľ jazykových kurzov z 12-tich cudzích jazykov (anglický, nemecký, francúzsky, španielsky, taliansky, ruský, poľský, kórejský, čínsky, dánsky,maďarský a slovenský jazyk), prekladateľských a tlmočníckych služieb.

akademy

VaV Akademy sprostredkovateľ širokej ponuky vzdelávacích, rekvalifikačných kurzov a krátkodobých školení - Účtovnícke kurzy, Sociálne kurzy, Kurzy krásy, Kurzy BOZP a PO, Počítačové kurzy, Lektorské zručnosti...

autoskola

Autoškola VaV sprostredkovateľ vodičských kurzov, kurzu prvej pomoci a kurzu vodičov refentov

vav partners

VaV Partners sprostredkovateľ služieb a všetkých náležitostí v rámci zakladania a zmien v s.r.o. a občianskom zdrzužení, ohlásenia (zakladania) živnosti a predaja ready-made spoločnosti

media vychod

Média východ poskytovateľ reklamných a propagačných služieb.

savoy

Savoy poskytovateľ služieb prenájmu priestorov, registračného sídla a cateringu.

salon krasy savoy

Salón krásy Savoy poskytovateľ služieb v rámci krásy a zdravia (kaderníctvo, vizážistika, kozmetika, manikúra, pedikúra, masážny salón).

 

Vzdelávacie kurzy od VaV realizujeme v rámci celého Slovenska. Sídla pobočiek členov skupiny VaV nájdete v Prešove, Košiciach a Sabinove, čoskoro však aj v ďalších slovenských mestách.