Letná kvapka krvi 2015

Posledný júlový deň sa vo VaV niesol v znamení pomoci. 18 hrdinov, 8 litrov krvi, ale najmä 54 zachránených životov - taká bola bilancia Letnej Kvapky krvi 2015 :).

 

 

Darcovia mohli vyhrať 200 € zľavu na vodičský kurz

Nielen príjemná atmosféra, chutné občerstvenie, ale aj zľavy na kurzy od VaV čakali na všetkých darcov. NAVYŠE: ako poďakovanie bol každý z darcov zaradený do žrebovania o 200 € zľavu na vodičský kurz v Autoškole VaV :).

 

 

Šťastie sa usmialo na Lucku Gromošovú

Žrebovanie prebehlo v ten istý deň, ako Kvapka. S urnou sme sa vybrali na jednu z hodín teórie v rámci vtedy prebiehajúceho vodičského kurzu. Študenti Autoškoly VaV vytiahli z urny papierik s menom Lucia Gromošová. Lucka si prišla poukaz prevziať pár dní po Kvapke.

lucia gromosova

Ďakujeme...

...v prvom rade darcom, ktorí si aj v dnešnej uponáhľanej dobe našli čas a prišli pomôcť. Osobitne chceme poďakovať tým, ktorých sme oslovili priamo na ulici - neváhali, povedali áno a o niekoľko minút už sedeli v kresle a zachraňovali. Ďakujeme aj tým, ktorí prišli, hoc darovať nakoniec nemohli - aj úmysel sa ráta. V neposlednom rade ďakujeme pracovníkom NTS, bez ktorých by takéto akcie neboli možné.

Všetky fotografie z podujatia nájdete v albume na Facebook-u.

Tešíme sa na Vás na ďalšej Kvapke krvi - 07. decembra 2015 :).